AGPD

Kdo jsme

AGPD je poradenská firma specializující se na služby v oblastech EVENT MARKETINGU a VZDĚLÁVÁNÍ. Na českém trhu působíme od roku 2000.

Naším cílem je poskytovat svým zákazníkům nejkvalitnější možné služby přinášející okamžitý efekt v každodenní praxi i v reálném životě.

Na čem stavíme

Klient je vždy na prvním místě, a proto je naším principem číslo 1 ve vztahu ke klientovi PARTNERSTVÍ, které napomáhá k vzájemnému vědomostnímu obohacování, rozvoji a oboustranně přínosné a dlouhodobé spolupráci. Vážíme si důvěry a děláme vše proto, aby se naši klienti na nás mohli spolehnout.

Co si o nás myslí klienti

Kromě spolehlivosti klienti oceňují zejména naši stabilitu, flexibilitu, šíři záběru, profesionalitu a smysl pro detail, s jakými řešíme veškeré požadavky.

Čím jsme jiní

Unikátnost naší činnosti spočívá v komplexním propojení vzdělávání a event marketingu. Veškeré aktivity zajišťujeme sami, a to uvnitř jediné firmy. Našim klientům tento způsob výrazně šetří čas, náklady i energii. Tento přístup je velmi efektivní a navíc přináší zajímavé výsledky. Umožňuje lepší sdílení a využívání informací. Lze ho aplikovat nejen vůči internímu klientovi, ale také pro obchodní partnery či top management. Naše postupy máme odzkoušené. Navíc neustále sledujeme a vyhodnocujeme výsledky všech našich akcí. Na základě těchto zkušeností jsme schopni GARANTOVAT požadované výsledky!

Naším heslem je: „Platí to, na čem se dohodneme!“.